Засідання Координаційної ради Наукового товариства здобувачів вищої освіти та молодих вчених ОДУВС
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_43bb7fc79a.jpeg&w=2048&q=100)
30 жовтня відбулось розширене засідання Координаційної ради Наукового товариства здобувачів вищої освіти та молодих вчених ОДУВС із залученням активу наукових гуртків.
Під час засідання відбулось проведення методичного семінару за темою: «Чинники організаційної культури членів Координаційної ради НТ ЗВОмВ в сфері управління науково-дослідної роботи членів наукового товариства», доповідач старший науковий співробітник ВОНР Ольга Косаревська.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_da03a36720.jpeg)
Під час засідання були висвітлені наступні питання:
1. Про стан підготовки команди ОДУВС до участі у IX Міжнародному студентському саміті: «Права людини в умовах воєнного стану та сучасних глобалізаційних викликів».
2. Про участь членів НТ ЗВОмВ у роботі X Міжнародної науково-практичної конференції «Стан та перспективи розвитку адміністративного права України».
3. Про затвердження порядку проведення серед членів НТ ЗВОмВ конкурсу: «Емблема наукового товариства здобувачів вищої освіти та молодих вчених ОДУВС».
4. Організаційні питання.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_d342267e33.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_8c2515d45d.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_fab72786c5.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_62bddb1f02.jpeg)