logologo
Засідання разової спеціалізованої вченої ради в ун...

Засідання разової спеціалізованої вченої ради в університеті

news-photo

27 березня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 41.884.052 щодо захисту дисертації Терлецького Анатолія Володимировича на тему «Адміністративно-правові засади діяльності органів місцевого самоврядування з надання муніципальних послуг в Україні» на здобуття ступеня доктора філософії.

1.jpg

Засідання ради пройшло під головуванням доктора юридичних наук, професора проректора університету Корнієнка Максима Вікторовича.

2.jpg

Опонентами виступили:

проректор Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор Музичук Олександр Миколайович;

3.jpg

професор кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Київського університету права Національної академії наук України доктор юридичних наук, професор Ковальчук Алла Юріївна.

4.jpg

Рецензенти:

завідувач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор Денисова Аліна Володимирівна;

старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблемних питань кримінального аналізу Одеського державного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук Биков Ігор Олегович.

5.jpg

Науковий керівник:

начальник відділу організації наукової роботи Одеського державного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук Домброван Наталія Василівна.

6.jpg

За результатами захисту разова спеціалізована вчена рада прийняла рішення про присудження Терлецькому Анатолію Володимировичу ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право».