Засідання разової спеціалізованої вченої ради в ун...

Засідання разової спеціалізованої вченої ради в університеті

На минулому тижні в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 41.884.046 щодо захисту дисертації Казарян Ірини Сергіївни на тему «Юридико-психологічні аспекти розгляду клопотання про проведення негласних слідчих розшукових дій» на здобуття ступеня доктора філософії.

Засідання ради пройшло під головуванням доктора юридичних наук, професора, професора кафедри кримінального процесу та криміналістики університету Тарасенка Владислава Єгоровича

Опонентами виступили:

професор кафедри юридичної психології Національної академії внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор Охріменко Іван Миколайович;

професор кафедри криміналістики, детективної та оперативно-розшукової діяльності НУ «Одеська юридична академія», доктор юридичних наук, професор Цехан Дмитро Миколайович.

Рецензенти:

доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики Одеського державного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук, доцент Лісніченко Дмитро Вікторович;

професор кафедри психології та педагогіки Одеського державного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук, доцент Пасько Ольга Миколаївна.

Науковий керівник:

професор кафедри психології та педагогіки Одеського державного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук, доцент Матієнко Тетяна Василівна.

За результатами захисту разова спеціалізована вчена рада прийняла рішення про присудження Казарян Ірині Сергіївні ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право».