Засідання разової спеціалізованої вченої ради в ОД...

Засідання разової спеціалізованої вченої ради в ОДУВС

21 грудня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 41.884.043 щодо захисту дисертації Пастух Аліни Валеріївни на тему «Розслідування злочинів, пов’язаних із порушенням правил екологічної безпеки» на здобуття ступеня доктора філософії.

Засідання ради пройшло під головуванням професора кафедри кримінального процесу та криміналістики університету доктора юридичних наук, професора Тарасенка Владислава Єгоровича.

Опонентами виступили:

– професор кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор Гусєва Влада Олександрівна;

– завідувач кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету №1 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Львівського державного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, доцент Хитра Андрій Ярославович.

Рецензенти:

– доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики Одеського державного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, доцент Мудрецька Ганна Володимирівна;

– доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики Одеського державного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук Марченко Олена Анатоліївна.

Науковий керівник:

професор кафедри кримінального процесу Одеського державного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, доцент Янковий Микола Олександрович.

За результатами захисту разова спеціалізована вчена рада прийняла рішення про присудження Пастух Аліні Валеріївні ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право».