Засідання координаційної ради курсантсько-студентс...

Засідання координаційної ради курсантсько-студентського самоврядування ОДУВС

15 лютого в ОДУВС відбулось чергове засідання координаційної ради курсантсько-студентського самоврядування вишу.

Зустріч було присвячено питанням сприяння організаційній роботі в курсантсько-студентських колективах з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності, широкого залучення здобувачів вищої освіти до системної волонтерської діяльності, зокрема відвідування партнерських підшефних дитячих установ.

Окремо розглянуто питання, присвячене 102-й річниці з часу заснування ОДУВС, збереженню існуючих та запровадженню новітніх традицій.

По завершенню засідання члени координаційної ради курсантсько-студентського самоврядування відвідали музей історії університету.

Лектором, завідувачем відділення соціально-гуманітарної роботи Зоєю Дмитрук в екскурсійній лекції додатково наголошено на подіях, пов’язаних з виконанням громадянами України військового обов’язку на території інших держав.

В єдності наша сила! Все буде Україна!