Засідання читацького клубу, присвячене 155-річчю з...
Засідання читацького клубу, присвячене 155-річчю з дня народження української письменниці Лесі Українки
Сьогодні, 25 лютого, під головуванням доцентки кафедри мовної підготовки ОДУВС Ольги Подлісецької відбулося відкрите засідання читацького клубу «Екслібрис», присвячене 155-річчю з дня народження української письменниці Лесі Українки.
Модератор засідання представила лекцію з тематики життя і творчості Лесі Українки «Хто не жив посеред бурі, той ціни не знає силі».
Здобувачі університету виступили співдоповідачами лекції і декламували поезію Лесі Українки.
Учасники клубу обговорили драматичну поему Лесі Українки «Бояриня», яка є драмою-пересторогою, висвітлює згубний вплив московії на українську культуру та національну ідентичність.
Весь життєвий шлях письменниці є зразком того, як людина не здається за жодних обставин та не впадає в розпач.
2425 лютого, 2026
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ09 липня, 2026
Практичний досвід – невід'ємна складова якісної підготовки майбутніх інспекторів служби освітньої безпеки07 липня, 2026
Віра в себе допомогла втілити мрію в життя06 липня, 2026

