Запрошуємо здобувачів всіх ступенів вищої освіти!...

Запрошуємо здобувачів всіх ступенів вищої освіти!

26 січня 2024 року о 17:00 відбудеться ознайомча онлайн-зустріч Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених Одеського державного університету внутрішніх справ з представниками Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України.

Під час зустрічі будуть висвітлені питання щодо:

– захисту прав молодих вчених, їх волевиявлення в органах державної влади, підтримки наукової думки освітньої і наукової спільноти у національному та світовому просторі;

– комунікації між фізичними та юридичними особами з питань обміну і опрацювання інформації (розсилки, обговорення, висвітлення діяльності і актуальних нових можливостей для молодих вчених та ін.);

– організації і проведення конференцій, семінарів, нарад, громадських слухань та інших заходів з метою підвищення наукової, освітньої, інноваційної та громадської активності молодих вчених в Україні та в інших державах;

– міжнародного співробітництва в контексті побудови Європейського простору вищої освіти і наукових досліджень, який дозволяє нашим молодим науковцям бути в епіцентрі європейського і світового інформаційного простору, представляти та лобіювати інтереси української наукової молоді на європейському і світовому просторі, а також сприяння налагодженню контактів з національними асоціаціями молодих науковців та іншими академічними партнерами різних країн.

До онлайн-заходу запрошуються здобувачі всіх ступенів вищої освіти!

Посилання на зустріч: