Заохочення здобувачів вищої освіти ОДУВС за активн...

Заохочення здобувачів вищої освіти ОДУВС за активну участь у заходах університету англійською мовою

Вивчення і досконале володіння англійською мовою є вимогою сьогодення. Адже статус англійської як однієї з мов міжнародного спілкування в країні закріплено в Законі України «Про застосування англійської мови в Україні», який набув чинності 27 червня 2024 року.

В Одеському державному університеті внутрішніх справ велику увагу приділяють вивченню англійської не тільки під час навчальних занять, а й на позааудиторних заходах.

Сьогодні на засіданні ректорату ректор університету Дмитро Швець вручив Подяки Вченої ради ОДУВС здобувачам вищої освіти, які протягом року брали активну участь у наукових і творчих заходах університету англійською мовою, а також переможцям конкурсу «Through the Thorns to the Stars» в номінації «Пісня» і «Плакат».

Заохочення отримали:

Павліченко Владислава;

Шарапанівська Руслана;

Шарапанівська Роксолана;

Мясоєдова Анастасія;

Лукащук Софія;

Гнусенко Євгенія.

Бажаємо здобувачам освіти успіхів у навчанні і творчості!