Заняття за участі заступника начальника Головного управління ДМС в Одеській області
На запрошення т.в.о. завідувача кафедри адміністративного права і процесу ОДУВС Катерини Рудой професором кафедри Володимиром Грохольським проведено бінарне практичне заняття за участі заступника начальника Головного управління ДМС в Одеській області Анатолія Максименка з курсантами 2-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування НПУ на тему “Адміністративні стягнення та порядок їх накладення”.
Під час заняття курсанти мали змогу:
- розглянути адміністративно-правові акти, які регламентують особливості адміністративної відповідальності за порушення правил міграційного законодавства;
- дізнатися про порядок застосування такого виду адміністративного стягнення, як видворення іноземців;
- отримати професійні поради від представника міграційної служби про оформлення паспортних документів, посвідки на тимчасове проживання для іноземців, строки перебування іноземців в Україні та ін.
Особливу увагу приділили залученню перекладача під час складання процесуальних документів відносно іноземців, біженців та осіб без громадянства.

