Заняття для майбутніх спеціалистів із безпеки в ос...

Заняття для майбутніх спеціалистів із безпеки в освітньому середовищі за участі старшого інспектора відділу зв’язків з громадкістью УПП в Одеській області

Професоркою кафедри адміністративної діяльності поліції Вікторією Томіною разом із старшим інспектором відділу зв’язків з громадкістью УПП в Одеській області старшим лейтенантом поліції Олексієм Сергієнко було проведено заняття для 19 обраних майбутніх спеціалистів із безпеки в освітньому середовищі які проходять навчання за пілотним проєктом «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі», метою якого є гарантування безпеки для учасників освітнього процесу на базі Одеського державного університету внутрішніх справ за темою 10.4.: «Небезпечні ризики в дитячому освітньому середовищі»

Обговорили такі питання:

– безпечне освітнє середовище, його ознаки та принцип;

– які підходи існують до тлумачення поняття «безпека»;

– що таке безпечне освітнє середовище та які його складові;

– яку роль відіграє безпечне освітнє середовище у реаліях сучасного світу.

– кодекс безпечного освітнього середовища та для чого він потрібен;

– які проблеми КБОС може допомогти вирішити у навчальному закладі;

– яким чином можна використати КБОС в контексті соціального навчання та формування особистої гідності, безпеки життя та громадянської позиції учасників навчально-виховного процесу у загальноосвітньому закладі;

– визначення чинників ризику для дітей в різних сферах середовища;

– порядок реагування у випадках насильства проти дітей;

– принципи захисту особистих даних дитини;

– ризики для дітей у соціальній мережі.

Аудиторія виявилась дуже зацікавлена, активна, прогресивна та смілива до втілення новаторських ідей.