Заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_6c6647daec.jpg&w=2048&q=100)
Сьогодні, 14 грудня, з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро ШВЕЦЬ взяв участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятника одеситам-чорнобильцям.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_fcc6e81372.jpg)
Чорнобиль — не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності, самовідданості та високого професіоналізму людей, які брали участь у ліквідації її наслідків. В житті українців Чорнобиль є незаживаючою раною болю і втрат.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_f021f8d587.jpg)
Низько схиляємо голови перед пам’яттю усіх, хто ціною власного життя відвів біду від майбутніх поколінь, та висловлюємо слова щирої подяки усім ліквідаторам, які врятували мільйони життів і захистили людство від згубного впливу й подальшого поширення радіації.
Пам’ять про героїв-чорнобильців назавжди залишиться у наших серцях.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_5833fd5626.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_a059b47986.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_34bb8202cd.jpg)