Випуск здобувачів освіти Одеського центру первинно...

Випуск здобувачів освіти Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ОДУВС

20 жовтня відбувся випуск здобувачів освіти Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Одеса) Одеського державного університету внутрішніх справ.

30 працівників слідчих підрозділів Національної поліції вже завтра стануть на захист правопорядку в нашій державі.

Випускники Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції»

Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ Дмитро Швець особисто вручив дипломи випускникам та відзначив найкращих здобувачів освіти.

До привітання долучилися начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Одеській області Віталій Чебан, начальник відділу з розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління ГУНП в Одеській області Вадим Зелінський та директор ОЦППП «Академія поліції» (м. Одеса) Вадим Книшов.

Служіть із честю! Слава Україні!

Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ Дмитро ШВЕЦЬ

Випускники Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції»