Випуск здобувачів освіти Одеського центру первинно...

Випуск здобувачів освіти Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції»

Сьогодні, 29 вересня, відбувся випуск здобувачів освіти Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Одеського державного університету внутрішніх справ.

37 працівників підрозділу поліції особливого призначення вже завтра стануть на захист правопорядку в нашій державі.

Випускники "Академії поліції"

Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро ШВЕЦЬ особисто вручив дипломи випускникам та відзначив найкращих здобувачів освіти. У своєму вітальному слові очільник вишу побажав професійної наснаги, витримки в нелегкій праці.

Служіть із честю! Слава Україні!