Використання «Сase method» під час бінарних занять з оперативно-розшукової діяльності
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_2fb4db1666.jpeg&w=2048&q=100)
«Case method» – це техніка навчання, що використовує опис реальних ситуацій. При цьому, здобувачі вищої освіти мають досліджувати ситуацію, розібратися в суті проблем, запропонувати можливі рішення і вибрати найкраще з них.
Цей метод сприятиме опануванню компетентностями щодо застосовувати знань у практичних ситуаціях, формуванню у здобувачів вищої освіти вмінь аналізувати обстановку, рівень потенційних загроз та викликів, прогнозувати розвиток дій правопорушників, вживати заходів з метою запобігання, виявлення та припинення правопорушень. Слід зазначити, що поєднання «Case method» із залученням до аудиторних занять працівників практичних підрозділів є запорукою фахової підготовки правоохоронців нової формації.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_b5d34829e3.jpeg)
З метою поєднання практичної та теоретичної складових професором кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції кандидатом юридичних наук, професором Сергієм Албулом до участі у практичному занятті з навчальної дисципліни «Оперативно-розшукова діяльність» у студентів 3-го курсу відділення підготовки студентів денної форми навчання Інституту права та безпеки ОДУВС був запрошений начальник відділу 1-го управління (оперативного реагування) Департаменту кіберполіції Національної поліції України майор поліції Віктор Байов.
Практико-орієнтоване заняття з використанням «Case method» було присвячене розв’язанню реальних проблемних ситуацій в діяльності Національної поліції України.
Заняття стало не тільки цікавим, але й дуже корисним для майбутніх правоохоронців.