Вступну кампанію 2025 розпочато!...

Вступну кампанію 2025 розпочато!

В період з 1 до 14 жовтня представники університету провели ряд профорієнтаційних заходів, в рамках акції «Відвідай рідну школу», зі школярами закладів освіти Одеської, Миколаївської, Полтавської областей щодо інформування молоді про особливості відбору на навчання до закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання МВС України, які здійснюють підготовку поліцейських, а також особливості відбору до ліцеїв МВС безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання.

Окрім цього, під час проведення заходів курсанти університету провели для школярів лекції на правову тематику, присвячені дотриманню правил дорожнього руху, заходам щодо попередження вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення, правилам безпечної поведінки в мережі Інтернет.

Такі заходи сприяють підвищенню правової культури серед молоді та популяризації професії поліцейського, зміцнюють зв'язок між молоддю та майбутніми правоохоронцями.