Вступний семінар Міжнародної конфедерації практичн...

Вступний семінар Міжнародної конфедерації практичної стрільби в ОДУВС

25 лютого в ОДУВС спільно з Всеукраїнською федерацією практичної та високоточної стрільби для здобувачів вищої освіти, що займаються стрілецьким спортом, організовано та проведено вступний семінар Міжнародної конфедерації практичної стрільби.

Вихованці спортивної секції з практичної стрільби ознайомились з організацією змагань за Правилами Міжнародної конфедерації практичної стрільби, пройшли відповідне тестування та під час практичної частини мали змогу напрацювати базові елементи практичних вправ зі стрільби.

Семінар проводили досвідчені інструктори Міжнародної конфедерації практичної стрільби Андрій КОНЬКО та Павло БЕЗУГЛОВ за безпосередньої підтримки кафедри вогневої підготовки університету.

Сім’я IPSC поповнилась новими учасниками, а університет продовжує тісну співпрацю з Всеукраїнською федерацією практичної та високоточної стрільби!