Вшанування пам’яті жертв Голодомору...
Вшанування пам’яті жертв Голодомору
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_f3aaaa05d1.jpeg&w=2048&q=100)
Сьогодні, 25 листопада, з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору, відбулась урочиста церемонія покладання квітів і композицій з колосків до пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років в Україні, який розташований в Одесі.
У заходах, разом з керівництвом міста та області, представниками духовенства, ветеранських організацій та громадськості, взяв участь ректор ОДУВС полковник поліції Дмитро ШВЕЦЬ.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_f47672e69f.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_e4d1d3b669.jpeg)
Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку й вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
Цього року ми вдруге вшановуємо жертв Голодомору в умовах повномасштабної російської агресії і маємо пам’ятати про мільйони загублених життів українців та одночасно вірити, що подібне ніколи й ніде не має повторитися.
Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_84138d908b.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_68c8168726.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_2ff9c1ec19.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_a9d3951431.jpeg)
925 листопада, 2023
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024