ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ ПРОЄКТ «НЕЗЛАМНІ ПРАВНИЧІ ...

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ ПРОЄКТ «НЕЗЛАМНІ ПРАВНИЧІ ШКОЛИ УКРАЇНИ»

До участі в освітньому проєкті запрошуються декани юридичних факультетів і директори навчально-наукових інститутів, університетів, які здійснюють підготовку здобувачів за галуззю знань 08 «Право» спеціальністю 081 «Право», та в їхній особі очолювані ними правничі школи.

Формат заходу – змішаний.

Ідея проєкту – об’єднання правничих шкіл України задля підтримки здобувачів, науково-педагогічних працівників вітчизняних правничих шкіл у складний для нашої країни період, обмін позитивними освітніми практиками, популяризація новітніх досягнень правничих шкіл в організаційному й методичному забезпеченні освітнього процесу, надання додаткових можливостей для посиленої співпраці.

Дедлайн подачі заявки – 20 січня 2024 року (включно).

Реалізація проєкту розпочинається 12 лютого 2024 року, тривалість – 14 тижнів.

Детальні умови: https://cuesc.org.ua/anonsi/vseukrayinskij-osvitnij-proyekt-nezlamni-pravnichi-shkoli-ukrayini/.