Вшанування Героїв Небесної Сотні...
Вшанування Героїв Небесної Сотні
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_ebf48fb5c2.jpg&w=2048&q=100)
20 лютого в ОДУВС вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права та свободи людини.
Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих героїв-захисників, військових, поліцейських, цивільних, хто загинув за незалежність і свободу України.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_ec65583bef.jpg)
Голова Наглядової ради вишу, Народний депутат України Олексій ЛЕОНОВ зазначив: «Сьогодні Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Вже 10 років минуло з тих трагічних подій. Саме тоді Україна фактично відстояла своє право самостійно визначати своє майбутнє. І тим самим зробила перший вагомий крок до Європи».
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_ffa930f563.jpg)
«Герої Небесної Сотні віддали життя за наше європейське майбутнє, права і свободи, територіальну цілісність нашої держави. Їх подвиг закарбовано в історії і в пам’яті кожного з нас», – наголосив ректор університету Дмитро ШВЕЦЬ.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_ca8906d0c3.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_e98d1dcad8.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_74aab15c9e.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_ba362c8ca5.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_1563ddf278.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_29bfa42e36.jpg)
620 лютого, 2024
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024