Вручення відзнак та почесних нагород працівникам і...

Вручення відзнак та почесних нагород працівникам і здобувачам вищої освіти вишу під час ранкового шикування

Сьогодні під час шикування особового складу ректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець вручив відзнаки та почесні нагороди працівникам і здобувачам вищої освіти вишу.

Лунає Державний Гімн України

Так, з нагоди Дня фізичної культури і спорту відзнаки Одеської обласної ради отримали курсанти Ярослав Філіпчук, Ганна Мукан та Олег Прийма.

За 2-ге місце у 32 обласних студентських іграх серед ЗВО 3-4 рівня акредитації Одеської області з пляжного волейболу серед студентів нагороджені курсанти 3 курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Олександра Іванчук та Аліна Полуектова. Також вони отримали нагороду за зайняте 2-ге загальнокомандне місце у змаганнях.

Відповідно до наказу Національної поліції України нагороджені відомчими заохочувальними відзнаками Національної поліції України – медалями:

«15 років сумлінної служби»:

– майор поліції Анна Сухарєва;

«20 років сумлінної служби»:

– підполковник поліції Інна Лифар;

– майор поліції Ігор Зуєв;

– майор поліції Олена Ковальова;

– майор поліції Олена Марченко;

«Ветеран служби»:

– полковник поліції Ігор Магновський;

– підполковник поліції Ганна Форос;

– майор поліції Сергій Клименко;

– майор поліції Сергій Муравйов.

Вітаємо з отриманням нагород!

Вручення нагород