Вручено нагороди спортсменам університету...

Вручено нагороди спортсменам університету

Під час ранкового шикування особового складу ректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець та заслужений майстер спорту України, чемпіонка світу та Європи у складі збірної команди України, олімпійська чемпіонка Наталія Жукова вручили нагороди спортсменам вишу.

Так, за зайняті призові місця на Всеукраїнському турнірі «Кубок Юна Україна» з боротьби самбо, який проходив з 29 січня – по 1 лютого у м. Київ, відзначено курсантів Олега Прийму та Ганну Мукан.

Також нагороди вручені переможцям та призерам Кубка ректора з шахів, що проходив цими вихідними в університеті.

В особистому заліку нагороди отримали:

1-ше місце – Максим Кравчук, курсант 4-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування;

2-ге місце – Сергій Скриль, завідувач кафедри державно-правових дисциплін;

3-тє місце – Дмитро Проскурня, син старшого викладача кафедри тактико-спеціальної та спеціальної фізичної підготовки Євгенія Проскурні.

Вітаємо переможців змагань!