Вручення свідоцтв спеціалістів із безпеки в освітньому середовищі
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_e0449530ce.jpg&w=2048&q=100)
23 лютого в ОДУВС відбувся урочистий захід щодо вручення 19-м представникам територіальних громад Одеської та Житомирської областей свідоцтв спеціалістів із безпеки в освітньому середовищі.
Навчання проходило в рамках реалізації постанови КМУ від 15 серпня 2023 року N867 «Про реалізацію експериментального проєкту «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі».
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_cef0848246.jpg)
З вітальними словами до випускників звернулися:
– ректор ОДУВС полковник поліції Дмитро ШВЕЦЬ;
– депутат Одеської обласної ради Олександр ВОРОХАЄВ;
– Національний проєктний офіцер ЮНЕСКО Оксана САВИЦЬКА;
– експерт Проєктного офісу з підтримки навчання Катерина ПАВЛЕНКО.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_316e6019c2.jpg)
Програма спеціального навчання включала вивчення таких важливих тем, як: основи національної безпеки та патріотичного виховання в освітньому процесі; ризики, загрози та вразливості в освітньому середовищі; безпека дорожнього руху біля закладу освіти; деструктивна поведінка та відповідальність неповнолітніх; алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій тощо.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_d012d9d0c8.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_3fd8481fb1.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_1b0e26af83.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_966d549553.jpg)