Вручення дипломів кваліфікованого робітника поліце...

Вручення дипломів кваліфікованого робітника поліцейським з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей

Сьогодні дипломи кваліфікованого робітника отримали поліцейські з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей, які успішно опанували програму первинної професійної підготовки в Одеському ЦППП «Академія поліції» ОДУВС.

На початку заходів присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто проявивши мужність, стійкість та відвагу, загинули захищаючи свободу і незалежність України.

Дипломи випускникам вручили перший проректор університету полковник поліції Сергій БРАТЕЛЬ та директор ОЦППП «Академія поліції» полковник поліції Вадим КНИШОВ.

У вітальному слові перший проректор побажав поліцейським успіхів у службовій діяльності, кар’єрного росту та досягнення всіх поставлених перед собою цілей.

Кращих випускників заохочено Подякою Вченої ради університету.