Воркшоп «Виклики в роботі поліцейського на деокупо...

Воркшоп «Виклики в роботі поліцейського на деокупованих територіях»

На підтримку проєкту «Управління конфліктами та розбудова довіри на деокупованих територіях» в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся воркшоп «Виклики в роботі поліцейського на деокупованих територіях».

Участь у заході взяли здобувачі вищої освіти університету. Підготували та провели воркшоп тренери Центру медіації університету Поліна Балтаджи та Лілія Матвєєва.

Учасники обговорювали комунікативні виклики, з якими можуть стикатися поліцейські на деокупованих територіях.

Метою воркшопу стало визначення професійних викликів, підвищення мотивації професійного зростання, визначення інструментарію вирішення конфліктів під час службової діяльності.

Присутні висловили свою вдячність за організацію заходу та підкреслили важливість формування навичок управління конфліктами, уміння працювати в групах та моделювати практичні ситуації.