Візит до ОДУВС заступниці голови Консультативної м...

Візит до ОДУВС заступниці голови Консультативної місії Європейського Союзу в Україні

23 липня Одеський державний університет внутрішніх справ відвідала заступниця голови Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Мора О’Салліван. Візит пройшов за участю начальника Регіонального представництва КМЄС в Одесі Андерса Йохансена та старшого радника з питань правоохоронної діяльності Георгіоса Покаса.

На початку зустрічі ректор ОДУВС Дмитро Швець виступив з презентацією про університет та звернув увагу на взаємодію, всебічну підтримку та розвиток пріоритетних напрямків університету у співпраці з міжнародними партнерами.

«Дякую вам і вашим колегам за ту роботу, яку ви проводите, і за те, що вистоюєте перед тими викликами, з якими ви зіткнулися. Важливість вашої роботи відмічають європейські партнери. Пріоритетними напрямками для Місії є розслідування міжнародних воєнних злочинів, документування та притягнення до відповідальності за скоєння воєнних злочинів», - відмітила пані Мора О’Салліван.

На завершення зустрічі Мора О’Салліван подякувала ректорові Дмитру Швецю за гостинність та презентацію університету.