Візит “Культурного Десанту” до ОДУВС
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_8c0c4c5df7.jpg&w=2048&q=100)
Сьогодні до ОДУВС завітав «Культурний Десант». Музиканти підготували для курсантів чудову концертну програму, подарувавши гарний настрій та позитивні емоції.
Культурний Десант — об’єднання відомих митців, на рахунку яких понад 3700 концертів на лінії фронту, у військових госпіталях, в частинах рятувальників та в деокупованих українських містах.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_8568b371a5.jpg)
У форматі живої зустрічі говорили про українську культуру, яка відрізняє нас від інших держав, про українську мову як єдиний ідентифікатор нас як нації, цінність родини, кохання та багато іншого.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_bc687ae20c.jpg)
Лунали патріотичні вірші та пісні, які підтримують віру у Перемогу і світле майбутнє нашої Батьківщини.
«Сьогодні саме головне в культурі з-поміж нас усіх – це спілкування і підтримка один одного. Ви – люди, з яких починається наша держава, наша культура. Ви обрали правильний виш, і саме ви – справжнє покоління, на яке будуть рівнятися всі наступні», – зазначають митці.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_467c089930.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_eaadd93fcd.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_8251bebe79.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_7d82340855.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_63899745ba.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_94296ecd5e.jpg)