Візит до ОДУВС представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_a2bc94bd22.jpg&w=2048&q=100)
21 грудня відбулась зустріч ректора ОДУВС полковника поліції Дмитра Швеця з представниками International Committee of the Red Cross.
Серед іноземних представників у зустрічі взяли участь: Thomas Forster, Голова субделегації МКЧХ у м. Одеса; Karen Roman, керівник відділу захисту населення; Andrii Introlihator, радник відділу управління програми з співробітництва з правозахисними органами; Valentina Sokolova, старший фахівець відділу захисту родинних зв’язків.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_8ffb589fde.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_ea495d8781.jpg)
Учасники зустрічі обговорили напрями подальшого співробітництва, зокрема:
– сприяння у реалізації на базі університету проєкту «Центр міжнародного гуманітарного права»;
– проведення спільних наукових заходів (тренінгів, занять, воркшопів) за такою тематикою, як: імплементація, регулювання збройних конфліктів та основних норм міжнародного гуманітарного права; питання щодо відповідальності, складнощів збройних конфліктів та з іншої актуальної тематики.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_10ffb26b0e.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_b8d859e660.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_83a2f5f53a.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_cdeb55a429.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_4f61069123.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_a12602c03f.jpg)