Вітаємо з Днем Збройних сил України!...
Вітаємо з Днем Збройних сил України!
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_ae96ce1937.jpeg&w=2048&q=100)
Щиро вітаємо військовослужбовців з Днем Збройних сил України!
Ви – наша опора та захист, оборонний щит і меч України. Неможливо висловити словами безмежну вдячність доблесним й хоробрим чоловікам і жінкам, які надійною стіною захищають Батьківщину. Адже тиша у наших домівках і спокій близьких у Ваших сильних, надійних руках!
Щиросердечно зичимо миру, міцного козацького здоров’я, наснаги та подальших звершень заради спільної Перемоги й майбутнього процвітання України! Нехай Господь Бог береже кожного українського воїна!
106 грудня, 2023
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024