Віртуальна виставка “За честь і гідність…”
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_530744f13e.jpeg&w=2048&q=100)
У християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка з давніх-давен була покровителькою українського козацтва, ми святкуємо День захисників і захисниць України.
Захист рідної землі – свята справа, що вимагає сміливості, відваги, честі, величезної самопожертви.
Другий рік від загарбницької російської орди палає наша Україна і найкращі її сини й дочки продовжують стояти на захисті своєї землі, свободи, співвітчизників, проявляючи безпрецедентні зразки мужності на передовій.
Наші захисники й захисниці самовіддано несуть службу в усіх куточках України.
У цей особливий день, присвячений вшануванню захисників і захисниць України, загальна бібліотека Одеського державного університету внутрішніх справ презентує віртуальну виставку “За честь і гідність…”, яка розкриває історії сміливих душ, що віддали своє життя заради свободи і незалежності нашої країни.
Виставка поглиблює увагу до важливості військової доблесті, патріотизму та гідності, водночас спонукаючи задуматися про вартість миру та спокою.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_4a2c34efea.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_dbebddc12a.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_df2958de1b.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_b67228a545.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_09af5d3a6b.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_a5965842b3.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_b47ebc8ec9.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_cd917033c4.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F9_614e623bc6.jpeg)
ʼ
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F10_9b0bafc1ab.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F11_d91daef4b4.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F12_ad3c0757db.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F13_a643f2567b.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F14_db51a86f0f.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F15_a2c4099116.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F16_ce4e784593.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F17_871773fd1e.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F18_8bf58d0362.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F19_8dc9150a9b.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F20_cebe95565e.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F21_00af81fe50.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F22_01f274edac.jpeg)