Випуск здобувачів вищої освіти першого (бакалаврсь...

Випуск здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність»

Сьогодні в ОДУВС відбувся випуск здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність».

Привітали випускників із завершенням навчання ректор університету Дмитро Швець та заступник начальника ГУНП в Одеській області Олександр Мірошниченко.

Очільник вишу побажав випускникам успіхів, професійного зростання, витримки та наполегливості у щоденній роботі.

“Я переконаний, що ті знання, які ви здобули в університеті, стануть важливим фундаментом для досягнення нових вершин у вашій подальшій професійній діяльності”, – зазначив Дмитро Швець.

Своєю чергою, заступник начальника ГУНП Олександр Мірошниченко побажав випускникам, щоб здобуті знання вони завжди використовували у своїй повсякденній роботі і не переступали ті червоні лінії, які заборонені законом.

Від випускників слова подяки керівництву університету та всьому науково-педагогічному складу висловила Лариса Савескул.