Випуск здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність»
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_e4ecbe3ace.jpg&w=2048&q=100)
Сьогодні в ОДУВС відбувся випуск здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність».
Привітали випускників із завершенням навчання ректор університету Дмитро Швець та заступник начальника ГУНП в Одеській області Олександр Мірошниченко.
Очільник вишу побажав випускникам успіхів, професійного зростання, витримки та наполегливості у щоденній роботі.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_5249a1eb28.jpg)
“Я переконаний, що ті знання, які ви здобули в університеті, стануть важливим фундаментом для досягнення нових вершин у вашій подальшій професійній діяльності”, – зазначив Дмитро Швець.
Своєю чергою, заступник начальника ГУНП Олександр Мірошниченко побажав випускникам, щоб здобуті знання вони завжди використовували у своїй повсякденній роботі і не переступали ті червоні лінії, які заборонені законом.
Від випускників слова подяки керівництву університету та всьому науково-педагогічному складу висловила Лариса Савескул.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_258008ff3c.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_d6162d36ef.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_371ce0ef52.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_afaed4789f.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_ee1d4af6d4.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_00c93dfc0a.jpg)