Випуск здобувачів другого (магістерського) рівня з...

Випуск здобувачів другого (магістерського) рівня за ОПП «Право» інституту права та безпеки

22 лютого в ОДУВС пройшла церемонія випуску здобувачів другого (магістерського) рівня за ОПП «Право» інституту права та безпеки.

З успішним завершенням навчання магістрів привітав ректор університету Дмитро ШВЕЦЬ, відмітивши, що випускники є показниками плідної праці всього науково-педагогічного колективу вишу.

Запрошений на урочистість суддя Одеського апеляційного суду Віталій КОСТРИЦЬКИЙ побажав випускникам нових здобутків, особистих перемог, натхнення і успіхів!

Своєю чергою, директор інституту Андрій БАБЕНКО зазначив, що вручення дипломів – це путівка в нове життя, незвідані далі, шлях до успіху та до нових вершин.

Пишаємося, що у нашому університеті саме такі випускники – розумні, мудрі, сильні, амбітні та цілеспрямовані.

УКРАЇНА – це ви! І лише від кожного з вас залежить, якою вона буде завтра. Долайте випробування й виклики сьогодення. Вірно, чесно, шляхетно служіть своєму народові та державі в ім’я процвітання Батьківщини!