Випуск здобувачів вищої освіти ОДУВС другого (магістерського) рівня вищої освіти
В ОДУВС відбувся випуск здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти, які навчались за ОПП «Правоохоронна діяльність», «Кримінальний аналіз» та «Психологія», що є важливим етапом у підготовці висококваліфікованих фахівців, здатних ефективно реагувати на виклики, які постають перед правоохоронними органами та суспільством в цілому.
Зі здобутими знаннями та навичками випускників привітав ректор університету полковник поліції В’ячеслав ДАВИДЕНКО.
Випуск магістрантів – це не лише завершення навчання, а й початок нового етапу в їх професійному житті. Випускники, озброєні новими знаннями та навичками, готові до роботи в різних сферах: від криміналістики до психологічного консультування, від роботи в правоохоронних органах до наукової діяльності.
Завдяки отриманій освіті, випускники здатні ефективно аналізувати кримінальні ситуації, розробляти стратегії профілактики злочинності, а також надавати психологічну підтримку постраждалим від злочинів.
Бажаємо всім випускникам успіху та вагомих досягнень на шляху професійного становлення!