Випуск поліцейських Одеського державного університ...

Випуск поліцейських Одеського державного університету внутрішніх справ (ВІДЕО)

news-photo

 

В Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулися заходи з нагоди випуску поліцейських. Курсанти отримали свої перші офіцерські погони і вже найближчим часом встануть до виконання службових обов’язків на посадах у підрозділах Національної поліції України.

 

Традиційно після підняття Державного Прапора України та спільного виконання Державного Гімну України присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять про полеглих героїв-захисників, військових, поліцейських, цивільних, усіх, хто загинув за незалежність і свободу України та внаслідок нападів ворожих військ на українські міста і села. 

 

 

 

Дипломи про вищу освіту випускникам вручили почесні гості, серед яких керівники місцевої влади, силових структур, а також наші захисники, ветерани, які отримали травми у зоні бойових дій, захищаючи свободу і незалежність України.
 

 

З настановчими словами до молодих офіцерів звернувся начальник Департаменту боротьби з наркозлочинністю НПУ полковник поліції Дмитро ТОРГАЛО:


- Ви обрали гідну справу – Служити та Захищати, та вже завтра долучаєтеся до великої дружньої родини Національної поліції України, до покоління українських захисників! На вас покладається велика відповідальність за життя, здоров’я та безпеку кожного громадянина. Усвідомлюйте свою відповідальність за довіру людей. Разом із побратимами вам боронити рідну землю, надавати гідну відсіч ворогу, захищати суверенітет та незалежність Української держави, стояти на сторожі закону, правди і справедливості. Переконаний, що за будь-яких обставин ви залишитеся відданими Присязі, не зрадите правді, добру та честі, будете гордістю для своїх батьків. Будьте гідні своєї Батьківщини та подвигу її Героїв, які віддали своє життя в боротьбі за свободу України! Бороніть її від ворога! Віримо у вас та нашу Перемогу! Слава Україні!

 

 

Своєю чергою, перший заступник голови Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олександр ХАРЛОВ відмітив:


- Від цієї страшенної війни, від російського ворога майже щоденно гинуть цивільні люди. На жаль, Одещина не є винятком. Через всі ці події ви вкотре маєте усвідомити важливість вашої професії, важливість служіння Українському народові. Я переконаний, що сьогодні країна отримала захисників та захисниць нашої держави. Бажаю вам міцності, сили. Вперед до перемог! Слава Україні!

 

 

«Бути поліцейським - це велика честь та велика відповідальність. Ви обрали шлях служіння суспільству, який вимагає від вас не лише професійної майстерності, але й високої моральності та здатності приймати важливі рішення в стресових ситуаціях. Нехай ваша міцна воля та відданість службі завжди супроводжують вас у роботі. Будьте сміливими, відповідальними і завжди готовими допомагати тим, хто потребує захисту та підтримки», - сказав перший заступник голови Одеської обласної ради Олег РАДКОВСЬКИЙ.

 

Інспектор взводу швидкого реагування батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Одеській області капітан поліції Павло ВЕРБИЛО наголосив:


- Пам'ятайте, що обраний вами шлях покладає на вас обов'язок завжди залишатись відданими присязі, Українському народові та державі. Ваш обов'язок - захищати громадян нашої країни, поважати та охороняти права й свободи людини, честь держави та з гідністю нести високе звання офіцера поліції. Вірю, що ви не втратите ті орієнтири та моральні цінності, які отримали під час навчання в університеті. Слава Україні!

 

Звертаючись до випускників, ректор університету полковник поліції Дмитро ШВЕЦЬ зазначив:


- Сьогодні ви обрали дійсно непросту, вкрай важливу і вкрай потрібну професію. Я переконаний, що ті вміння, знання і навики, які ви здобули в університеті, стануть важливим підґрунтям для вашого професійного становлення як кваліфікованих фахівців підрозділів Національної поліції України. Будьте ініціативними, чесними, відданими справі. Впевнений, що навіть у найскладніших умовах ви залишитеся вірними Присязі, спрямуєте всі свої сили й професійну майстерність на підтримання порядку та безпеки. Дякую всім за службу і тільки вперед до нових перемог! Слава Україні!

 

 

З метою підтримки обдарованих здобувачів вищої освіти випускних курсів, які мають вагомі досягнення в навчанні, виявляють здібності до наукової роботи та досягли високих спортивних результатів, кращі випускники університету Вікторія Біла та Максим Кісєльов нагороджені дипломом лауреата стипендії МВС України імені Дениса Монастирського.

 

На завершення заходу молоді лейтенанти поліції долучились до традиційного ритуалу – прощання з прапором Одеського державного університету внутрішніх справ, та прокрокували маршем.