ВИЙШОВ ДРУКОМ ФОТОЛІТОПИС «ОДУВС. Шлях довжиною в ...

ВИЙШОВ ДРУКОМ ФОТОЛІТОПИС «ОДУВС. Шлях довжиною в 100 і 2 роки незламності»

Книга «ОДУВС. Шлях довжиною в 100 і 2 роки незламності» є унікальним історико-популярним ілюстрованим виданням, яке містить понад 500 документальних фотоматеріалів, а також інформацію про особливості подій та здобутки у навчанні, науці, спорті, виховній та міжнародній діяльності ОДУВС, організацію та участь працівників і здобувачів університету в волонтерській роботі протягом двох років повномасштабної агресії рф проти України, демонструючи згуртованість і незламність власними досягненнями у часи війни.

Видання укладене до 102-ї річниці з часу заснування університету та відображає хронологію подій, починаючи з 24 лютого 2022 року по теперішній час, віддзеркалює інформацію про відповідні заходи, що відбулися за цей період за тематичними блоками.

Разом ми пишемо сучасну історію незламності українського народу! Разом наближаємо нашу Перемогу!