Виїзне практичне заняття на базі Управління вибухо...

Виїзне практичне заняття на базі Управління вибухотехнічної служби ГУНП в Одеській області

Сьогодні, 15 жовтня, доцент кафедри тактико-спеціальної та спеціальної фізичної підготовки ОДУВС Андрій Бурангулов провів виїзне практичне заняття на базі Управління вибухотехнічної служби ГУНП в Одеській області для курсантів навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції НПУ на тему «Тактика проведення першочергових заходів працівників поліції при виявленні вибухонебезпечних предметів під час оперативних та слідчо-оперативних дій».

Разом зі старшим інспектором відділу забезпечення вибухобезпеки старшим лейтенантом поліції Владиславом Хайчуком курсанти розглянули алгоритм, що забезпечує безпеку поліцейських та громадян під час проведення заходів з виявлення та знешкодження вибухових пристроїв.

На практичних зразках були продемонстровані вибухові пристрої, їх принцип дії та технічні характеристики.

Курсанти мали можливість ознайомитися з сучасними модифікаціями вибухових пристроїв, що дозволяє краще розуміти їх небезпеку та ефективніше протидіяти загрозам.