Відзначено наукові здобутки курсантів та студентів...

Відзначено наукові здобутки курсантів та студентів університету

Під час шикування ректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець відзначив наукові здобутки курсантів та студентів університету.

Так, нагороди отримали переможці та призери конкурсу «Кращий безпековий проєкт у громаді» серед ЗВО із специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських:

- дипломом за І місце нагороджена команда ОДУВС у складі М’ясоїдової Анастасії, Грух Даші, Мельник Наталії;

- дипломом за ІІІ місце нагороджена команда ОДУВС у складі Андрушкова Івана, Чонки Романа, Булавицької Даниїли;

- сертифікат учасника конкурсу вручено команді ОДУВС у складі Мазур Анастасії, Герасимчук Катерини, Псьоти Софії.

Подяка Вченої ради ОДУВС оголошена:

- Поліковському Олександру, курсанту 1 курсу ФПФППД за активну участь у наукових і творчих заходах в університеті англійською мовою;

- Морар Анастасії, студентці 2 курсу інституту права та безпеки за перемогу у конкурсі «Through the Thorus to the Stars» та активну участь у наукових і творчих заходах в університеті англійською мовою.