Відпрацювання тактичних дій в ході виконання служб...
Відпрацювання тактичних дій в ході виконання службово-бойових завдань з психофізичним навантаженням
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_75dd6fc6d7.jpg&w=2048&q=100)
Виконання поліцейськими бойових завдань під час дії воєнного стану потребує якісної професійної підготовки.
Саме з цією метою науково-педагогічним складом кафедри вогневої підготовки ОДУВС спільно з бійцями об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «ЛЮТЬ» з курсантами 3-х курсів відпрацьовуються тактичні дії в ході виконання службово-бойових завдань з психофізичним навантаженням.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_5059dde5e4.jpg)
Практичні бінарні заняття проходять в рамках вивчення навчальної дисципліни «Вогнева підготовка» за темою: «Особливості застосування зброї працівниками поліції на деокупованих територіях та під час воєнного стану».
В ході проведення подібних занять практичні працівники діляться своїм досвідом, специфічними навиками самоконтролю в стресових ситуаціях та стабілізації психоемоційного стану.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_8bdf98b677.jpg)
410 листопада, 2023
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024