Відкрита лекція з кримінального профайлінгу для ку...

Відкрита лекція з кримінального профайлінгу для курсантів ОДУВС

16 жовтня була проведена відкрита лекція для курсантів факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності та факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування за темою «Кримінальний профайлінг».

Лекцію було проведено психотерапевтом Міжнародної Академії Розвитку Особистості кандидатом психологічних наук, доцентом Ольгою СМІРНОВОЮ.

Слухачі лекції

На занятті була розглянута візуальна психодіагностика злочинців, взаємозв’язок між рисами обличчя та статтями Кримінального кодексу, які вони порушили.

Автор приділила особливу увагу тому, як розпізнати злочинця за візуальними характеристиками, що робить дуже вагомий внесок у навчання майбутніх захисників правопорядку.

Як розпізнати злочинця за візуальними характеристиками

Психотерапевт Міжнародної Академії Розвитку Особистості кандидат психологічних наук, доцент Ольга СМІРНОВА та ректор ОДУВС, полковник Дмитро ШВЕЦЬ