Ветерани війни – приклад стійкості та незламності ...
Ветерани війни – приклад стійкості та незламності
Ранок - найкращий час для тренувань, заряду позитивом та енергією на весь день. Тож сьогодні курсанти та працівники Одеського державного університету внутрішніх справ традиційно влаштували недільний забіг Трасою здоров’я.
Прикладом стійкості та незламності для майбутніх офіцерів поліції цього дня стали ветерани війни, які попри отримані поранення не полишають прагнення до занять спортом і фізичної активності.
- Дякую вам за ваше бажання займатися спортом, за ваше навчання і за вашу службу. За вами майбутнє і, дивлячись на вас, я впевнений, що воно в надійних руках, - звернувся до курсантів військовий.
Спільно з ректором університету Дмитром Швецем курсанти та працівники подолали дистанцію в 3 км, покращуючи рівень своєї фізичної підготовки та впевнено демонструючи, що спорт - невідʼємна частина професійного становлення поліцейських.
2108 червня, 2024
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024