В університеті розпочато тренінг “Розвідка з відкр...

В університеті розпочато тренінг “Розвідка з відкритих джерел (OSINT), концепції, основні інструменти та практичні рекомендації”

Сьогодні, 26 вересня, в університеті розпочато тренінг “Розвідка з відкритих джерел (OSINT), концепції, основні інструменти та практичні рекомендації” для представників університету та практичних працівників правоохоронних органів

Відкрив захід ректор університету полковник поліції Дмитро Швець разом з начальником управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Анатолієм Філем та старшим радником з питань розвідки з відкритих джерел Консультативної місії Європейського Союзу (далі – КМЄС) Бруно Мануелем Аморім дос Сантосом.

Тренерами заходу виступили наступні експерти КМЄС:

1. Маркус Міттерер, начальник відділу кримінальних розслідувань та боротьби з організованою злочинністю;

2. Василь Боднарюк, експерт з тренінгів у сфері кримінальних розшуків;

3. Бруно Мануель Аморім дос Сантос, старший радник з питань розвідки з відкритих джерел;

4. Хуан Карлос Аріас Лопес, старший радник з питань розвідки відкритих джерел;

5. Драгош Габріель Діма, старший радник з питань кібербезпеки;

6. Бо Карстен Фредрік Ройсет, старший радник з питань розслідування торгівлі людьми;

7. Херардо Морено Абад, старший радник з питань організованої злочинності;

8. Дмитро Таушан, перекладач;

9. Євгенія Коротка, спеціаліст зі зв’язків з громадськістю;

10. Ірина Мельник, перекладач.

В ході проведення першої сесії заходів учасники ознайомились з наступними актуальними питаннями: основи OSINT, розвідувальний цикл; OSINT аналіз; цифрові докази та правова база; кібербезпека.