В рамках курсу «CYBERSECURITY» працівники та курса...

В рамках курсу «CYBERSECURITY» працівники та курсанти ОДУВС поглибили знання у сфері кібербезпеки

У період з 11 по 13 червня в ОДУВС успішно пройшов курс «CYBERSECURITY», організований за підтримки представників Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

У заході взяли участь працівники та курсанти університету, які мали можливість ознайомитися з актуальними питаннями та передовими практиками у сфері кібербезпеки, а також інформаційної безпеки.

Ректор ОДУВС Дмитро Швець відмітив, що цей курс став невід’ємною частиною програми підвищення кваліфікації, яку університет активно впроваджує задля підготовки висококваліфікованих фахівців у сфері кібербезпеки.

Сертифікати про успішне завершення навчання учасникам вручив тренер заходу - старший радник з питань кібербезпеки Консультативної місії Європейського Союзу Драгош-Габріель Діма.

Курс складався з теоретичних та практичних занять, що дозволило учасникам не тільки отримати нові знання, але й застосувати їх на практиці. Також значна увага була приділена обговоренню кейсів та аналізу сучасних загроз у сфері кібербезпеки.