В ОДУВС вшанували пенсіонерів та ветеранів Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Flarge_cover_1961c28965.jpg&w=2048&q=100)
В Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулись урочистості з концертною програмою з нагоди Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України.
Почесних гостей, курсантську, студентську молодь привітав ректор університету полковник поліції Дмитро ШВЕЦЬ: “З плином часу не згасає в нашій пам’яті ваш ратний подвиг та службові здобутки. Бажаємо вам залишатись на передовій життя, адже ви так потрібні Україні! Для піднесення патріотизму, відродження моральних цінностей і благородних почуттів, для виховання глибокої поваги до джерел народної звитяги, діянь наших дідів і батьків”.
Пенсіонерів і ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України привітали учасники художньої самодіяльності університету з числа курсантів і студентства. Щиро і переконливо звучали пісні та авторські рядки віршів, написані з любов’ю до України, до її захисників і захисниць.
Особливим творчим акцентом концертної програми став виступ військового оркестру 93-ої окремої механізованої бригади “Холодний Яр” (м. Дніпро). Музиканти грали і співали віртуозно і від серця до серця, за що учасники заходу дякували потужними аплодисментами!
Почесних гостей і колектив військового оркестру 93-ої окремої механізованої бригади “Холодний Яр” (м. Дніпро) було відзначено подяками Вченої ради Одеського державного університету внутрішніх справ. На завершення заходу учасники мали змогу відвідати музей університету, ознайомитись з оновленими експозиціями та поділитись власними враженнями і спогадами щодо професійної діяльності.
Для колективу Одеського державного університету внутрішніх справ надзвичайно ціннісними залишаються напрями щодо збереження пам’яті про внесок колег у розвиток закладу вищої освіти в різні історичні періоди, щодо збереження традицій та історії університету.
Рухаємось далі! Все буде Україна!
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_91f11e0881.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_f30bc674a1.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_9e558c6692.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_3d0096fdd5.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_97edcde07a.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_68e550c621.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_d37d50130d.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_10ce7995d4.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F9_20e914b671.jpg)