В ОДУВС відзначили День науки...

В ОДУВС відзначили День науки

Сьогодні, 18 травня, в Одеському державному університеті внутрішніх справ відзначили День науки.

З привітальним словом звернувся ректор університету доктор юридичних наук, доцент, заслужений працівник освіти України Дмитро Швець. Він наголосив на важливості науки в Україні, яка в умовах сучасних викликів виступає одним з ключових чинників у забезпеченні стійкості та суверенітету нашої держави та є основою для розвитку суспільства і забезпечення його безпеки.

Під час заходу відбулася церемонія нагородження кращих науковців, здобувачів вищої освіти університету за їх внесок у розвиток науки та освіти.

Також нагороди отримали переможці ІІ Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових та навчальних видань з права, безпеки та євроінтеграції «Юридика».

Серед запрошених гостей були члени номінаційного комітету конкурсу «Юридика» та представники закладів вищої освіти, правоохоронних органів, а також здобувачі вищої освіти та молоді науковці, які мали можливість обговорити актуальні питання науки та обмінятися досвідом.