В ОДУВС відкрито оновлений музей історії університ...

В ОДУВС відкрито оновлений музей історії університету

В рамках національно-патріотичного виховання, сьогодні для відвідувачів музею університету проведено першу тематичну зустріч, яка була присвячена відзначенню Дня Гідності та Свободи.

Завідувачка відділення соціально-гуманітарної роботи Зоя Дмитрук наголосила, що це знакове державне свято, встановлене на честь початку двох революцій: 2004-го та 2013 років. День, який є символом творення новітньої історії нашої держави.

Наразі експозиції музею розповідають про важливі періоди історії України та віхи розвитку навчального закладу.

Відвідувачі оновленого музею

Але особлива увага курсантів сьогодні була прикута до тематичного стенду, присвяченого Героям Небесної Сотні, загиблим за ідеали демократії, права і свободи людини та європейське майбутнє України.