В ОДУВС відбувся тренінг в межах проєкту «Центр бе...

В ОДУВС відбувся тренінг в межах проєкту «Центр безпекових питань»

news-photo

10 вересня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся тренінг «Кризове планування змін характеру злочинів після закінчення війни: прогнозування, підготовка та адаптація роботи правоохоронних органів».

Захід організовано в межах проєкту «Центр безпекових питань», який реалізує ГО «Культура Демократії» за підтримки Уряду Канади в рамках програми «Жінки. Мир. Безпека: від локального до глобального», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

 

 

Тренінг провів старший викладач кафедри кримінально-правових дисциплін інституту права та безпеки ОДУВС Олег Матвєєвський.

 

 

Учасники та учасниці заходу здобули знання щодо проактивного забезпечення майбутніх юристів стратегічним передбаченням та практичними інструментами, необхідними для ефективної роботи в умовах змінного кримінального середовища України після завершення війни.

 

 

Реалізація тренінгу та впровадження його рекомендацій покликані сприяти зниженню рівня злочинності, зміцненню правопорядку, посиленню соціальної згуртованості та відновленню довіри громадян до державних інституцій у повоєнний період.