В ОДУВС відбувся персональний розподіл курсантів випускних курсів всіх факультетів вишу
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_5d90f7c50e.jpg&w=2048&q=100)
17 та 18 січня в ОДУВС відбувся персональний розподіл курсантів випускних курсів всіх факультетів вишу.
Сьогодні на початку заходу, у річницю трагедії у Броварах, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у страшній авіакатастрофі, яка забрала життя 14 людей, 7 з яких були керівниками та працівниками Міністерства внутрішніх справ.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_264a873dc8.jpg)
Наразі комісія під головуванням начальника ГУНП в Одеській області полковника поліції Івана Жука провела персональний розподіл курсантів факультетів підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, превентивної діяльності, органів досудового розслідування та Херсонського факультету.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_cf3df85bb8.jpg)
Випускники 2024 року вже найближчим часом поповнять лави правоохоронців у практичних підрозділах Національної поліції в 17 областях України.
Персональний розподіл відбувся за участі керівників кадрових підрозділів ГУНП в Одеській, Вінницькій, Миколаївській та Херсонській областях, а також представника Одеського управління ДВБ НПУ.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_2edb9c127d.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_3545e02aab.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_6345a777f5.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_b2b475828e.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_9e89a9f824.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_5b6a5e0ff6.jpg)