В ОДУВС відбувся персональний розподіл курсантів в...

В ОДУВС відбувся персональний розподіл курсантів випускних курсів всіх факультетів вишу

17 та 18 січня в ОДУВС відбувся персональний розподіл курсантів випускних курсів всіх факультетів вишу.

Сьогодні на початку заходу, у річницю трагедії у Броварах, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у страшній авіакатастрофі, яка забрала життя 14 людей, 7 з яких були керівниками та працівниками Міністерства внутрішніх справ.

Наразі комісія під головуванням начальника ГУНП в Одеській області полковника поліції Івана Жука провела персональний розподіл курсантів факультетів підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, превентивної діяльності, органів досудового розслідування та Херсонського факультету.

Випускники 2024 року вже найближчим часом поповнять лави правоохоронців у практичних підрозділах Національної поліції в 17 областях України.

Персональний розподіл відбувся за участі керівників кадрових підрозділів ГУНП в Одеській, Вінницькій, Миколаївській та Херсонській областях, а також представника Одеського управління ДВБ НПУ.