В ОДУВС відбувся Кубок ректора з шахів...

В ОДУВС відбувся Кубок ректора з шахів

Сьогодні, 3 лютого, в ОДУВС відбувся Кубок ректора з шахів з нагоди відзначення 102-ої річниці з часу заснування Одеського державного університету внутрішніх справ.

Майстер-клас для учасників змагань провела міжнародний гросмейстер з шахів, заслужений майстер спорту України, дворазова чемпіонка Європи серед жінок, чемпіонка світу та Європи у складі збірної команди України, Олімпійська чемпіонка Наталія Жукова.

У турнірі взяли участь курсанти всіх факультетів, студенти інституту права та безпеки, слухачі та працівники університету.

За результатами напружених змагань:

– 3-тє місце посіла команда факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування;

– 2-ге місце – команда факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції;

– чемпіоном стала команда Інституту права та безпеки.

Вітаємо переможців та призерів змагань!