В ОДУВС відбулось ранкове шикування за участі ректора університету
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_d01744a575.jpeg&w=2048&q=100)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_be63efe5a0.jpeg)
Під час шикування особового складу ректор ОДУВС полковник поліції Дмитро Швець привітав команду вишу з перемогою на чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з легкої атлетики за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2023» серед збірних команд відомчих закладів вищої освіти системи МВС.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_f49a57dfcd.jpeg)
З 11 команд ЗВО спортсмени ОДУВС показали кращі результати і посіли І-ше загальнокомандне місце.
За зайняте 1-ше місце в особистій першості на дистанції 1000 м нагороду отримав курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Віктор Волкорєзов.
За 1-ше місце на дистанції 3000 м нагороджений курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Олександр Константінов. ІІ місце на цій дистанції посів Пересунько Володимир, курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.
За зайняте 2-ге місце на дистанції 5000 м нагороджений курсант Херсонського факультету Білий Дмитро.
Вітаємо наших спортсменів та зичимо миру і нових перемог!
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_6689919d20.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_98d265b064.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_dc4a15fa4a.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_6c62b47991.jpeg)