В ОДУВС відбулось ранкове шикування за участі рект...

В ОДУВС відбулось ранкове шикування за участі ректора університету

news-photo

Лунає Державний Гімн України

Під час шикування особового складу ректор ОДУВС полковник поліції Дмитро Швець привітав команду вишу з перемогою на чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з легкої атлетики за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2023» серед збірних команд відомчих закладів вищої освіти системи МВС.

Ректор ОДУВС полковник поліції Дмитро ШВЕЦЬ

З 11 команд ЗВО спортсмени ОДУВС показали кращі результати і посіли І-ше загальнокомандне місце.

За зайняте 1-ше місце в особистій першості на дистанції 1000 м нагороду отримав курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Віктор Волкорєзов.

За 1-ше місце на дистанції 3000 м нагороджений курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Олександр Константінов. ІІ місце на цій дистанції посів Пересунько Володимир, курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

За зайняте 2-ге місце на дистанції 5000 м нагороджений курсант Херсонського факультету Білий Дмитро.

Вітаємо наших спортсменів та зичимо миру і нових перемог!