В ОДУВС відбулася ХVІ Всеукраїнська наукова конфер...

В ОДУВС відбулася ХVІ Всеукраїнська наукова конференція молодих учених

7 грудня в університеті відбулася ХVІ Всеукраїнська наукова конференція молодих учених «Правова система держави: проблеми формування та перспективи розвитку в контексті євроінтеграції».

З привітальними словами до учасників конференції звернулися: ректор університету доктор юридичних наук, доцент, заслужений працівник освіти України полковник поліції Дмитро Швець та проректор університету доктор юридичних наук, професор полковник поліції Максим Корнієнко.

Ректор університету доктор юридичних наук, доцент, заслужений працівник освіти України полковник поліції Дмитро Швець

Конференція охопила питання теорії та практики побудови і розвитку демократичної, соціальної, правової держави у контексті євроінтеграції, прав людини в умовах воєнного стану, забезпечення прав і свобод людини як ключової складової правоохоронної системи України.

Перед учасниками конференції виступили І. Магновський, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри теорії та історії держави і права; здобувачі вищої освіти В. Іванов, А. Яблоновська, М. Мирошниченко, І. Щербак, А. Трошев, І. Белік. Усього до заходу долучилися близько 50 учасників: науковців, здобувачів ад’юнктури, аспірантури, слухачів магістратури, курсантів і студентів.

За підсумками конференції учасники ухвалили резолюцію, в якій засудили: порушення та утиски прав людини, порушення міжнародного гуманітарного права в будь-якій країні, у тому числі спричинені агресією російської федерації проти України; висловили впевненість у необхідності використовувати всі можливі засоби для захисту прав людини і основоположних свобод державою, громадянським суспільством, суспільними організаціями, рухами, населенням; підтримали необхідність притягнення до відповідальності винних у скоєнні порушень та утисків прав людини і порушень міжнародного гуманітарного права, та проведення своєчасних, незалежних, неупереджених розслідувань усіх ймовірних утисків та порушень; підтримали положення про те, що гарантування прав і свобод людини та громадянина повинно бути в пріоритеті змін у роботі правоохоронних органів у процесі формування безпекового середовища в Україні.