В ОДУВС відбулась презентація книги Євгена Стеблівського «Лють»
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_9d45edba69.jpeg&w=2048&q=100)
Сьогодні в ОДУВС відбулась презентація книги українського письменника, журналіста, волонтера Євгена Стеблівського «Лють».
«Лють» Євгена Стеблівського — це справжня сага про кожного з нас у перші місяці великої та жахливої війни, захоплива панорама подій, що розгорталися під Києвом і на півдні України.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_981115879b.jpeg)
Серед героїв роману — троє колишніх однокласників, один із яких разом зі своїм дідусем іде добровольцем до лав ЗСУ, другий — журналіст і волонтер, який у справах допомоги армії потрапляє до Ірландії, а третій — син дрібного бізнесмена, який свідомо залишається в окупації під Бородянкою.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_109b4f0e2c.jpeg)
Модератор презентації – доцент кафедри української філології ОНУ ім. І.І. Мечникова кандидат філологічних наук Ірина Нечиталюк.
Даний захід проведено на підтримку Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції «Національний тиждень читання», яка започаткована Державною установою «Український інститут книги» з 4 до 10 грудня 2023 року.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_c70519dbc3.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_19af0b45c5.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_f5956261aa.jpeg)