В ОДУВС відбулась презентація книги Євгена Стеблів...

В ОДУВС відбулась презентація книги Євгена Стеблівського «Лють»

Сьогодні в ОДУВС відбулась презентація книги українського письменника, журналіста, волонтера Євгена Стеблівського «Лють».

«Лють» Євгена Стеблівського — це справжня сага про кожного з нас у перші місяці великої та жахливої війни, захоплива панорама подій, що розгорталися під Києвом і на півдні України.

Учасники презентації

Серед героїв роману — троє колишніх однокласників, один із яких разом зі своїм дідусем іде добровольцем до лав ЗСУ, другий — журналіст і волонтер, який у справах допомоги армії потрапляє до Ірландії, а третій — син дрібного бізнесмена, який свідомо залишається в окупації під Бородянкою.

Учасники презентації

Модератор презентації – доцент кафедри української філології ОНУ ім. І.І. Мечникова кандидат філологічних наук Ірина Нечиталюк.

Даний захід проведено на підтримку Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції «Національний тиждень читання», яка започаткована Державною установою «Український інститут книги» з 4 до 10 грудня 2023 року.